امروز ۵ بازی در چارچوب مرحله ی یک شانزدهم نهایی و یک هشتم نهایی جام حذفی برگزار شد که نتایج جالبی به دست آمد:
مرحله ی یک شانزدهم نهایی
جمعه ۳۰/۹/۱۳۸۶
صنایع اراک ۱-۰ ابومسلم مشهد (صنایع اراک درمرحله ی بعد با پگاه گیلان بازی میکند)
ساعت ۱۵:۰۰ - ورزشگاه امام خمینی اراک
گل: حمیدرضا شرفی (پنالتی:۱۱۵)
مرحله ی یک هشتم نهایی
جمعه ۳۰/۹/۱۳۸۶
ذوب آهن اصفهان ۱-۱ استقلال تهران (استقلال در ضربات پنالتی با نتیجه ی ۳-۱ پیروز شد.) (استقلال در مرحله ی بعد با راه آهن بازی می کند)
ساعت ۱۵:۰۰ - ورزشگاه فولادشهر اصفهان
گل ها: محمّد منصوری (۴۸) برای ذوب آهن و آرش برهانی (۵۳) برای استقلال
ضربات پنالتی:
تیم | ۱ | ۲ | ۳ | ۴ | ۵ |
استقلال | محمّد نوازی | جبّاری | امید روانخواه | امیرحسین صادقی | آرش برهانی |
ذوب آهن | محّمد منصوری | اسماعیل فرهادی | فابیو داسیلوا | محسن مسلمان | - |
***
برق شیراز ۱-۰ پیکان تهران (برق شیراز در مرحله ی بعد با پارس جنوبی بازی می کند)
ساعت ۱۴:۰۰ - ورزشگاه حافظیه ی شیراز
گل: فرید عابدی (۱۸)
***
راه آهن تهران ۱-۱ استیل آذین تهران (در وقت های اضافه هم دو تیم به تساوی ۱-۱ رسیدند و در ضربات پنالتی راه آهن ۳-۰ پیروز شد) (راه آهن در مرحله ی بعد با استقلال بازی می کند)
ساعت ۱۴:۰۰ - ورزشکاه اکباتان تهران
گل ها: احمد جمشیدیان (۱۶) برای راه آهن و علی آذری (۸۱) برای استیل آذین
گل ها در وقت های اضافه: سهراب انتظاری (۱۱۷) برای راه آهن و علی آذری (۱۰۵) برای استیل آذین
در ضربات پنالتی:
تیم | ۱ | ۲ | ۳ | ۴ | ۵ |
راه آهن | مهدی تارتار | احمد جمشیدیان | هاملت میختاریان | - | - |
استیل آذین | علی انصاریان | علی آذری | محمد پروین | - | - |
***
شاهین پارس جنوبی بوشهر ۲-۲ صباباطری (پارس جنوبی در ضربات پنالتی ۴-۳ پیروز شد) (پارس جنوبی در مرحله ی بعد با برق شیراز بازی میکند)
ساعت ۱۴:۰۰ - ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
گل ها: لطیف جنامی (۳۱)، مسعود ابطحی (۶۷) برای پارس جنوبی و بابک حاتمی (۵۰)، علی یحیینژاد (۶۰) برای صبابازری
ضربات پنالتی:
تیم | ۱ | ۲ | ۳ | ۴ | ۵ |
صباباطری | ؟ | عباسفرد | سعید بیگی | حمید فرزانه | الن ادویچ |
پارس جنوبی | رضا نظرزاده | مسعود ابطحی | هادی خنیفر | لطیف جنامی | - |
شما میتوانید با مراجعه به سایت www.clickclickclick.com در مسابقهی جهانی کلیک شرکت کنید و جایگاه ایران را در جدول ردهبندی جهانی بالاتر ببرید.
مراحل زیر را دنبال کنید:
۱- پس از ورود به سایت حروفی را که داخل باکس میبینید را تایپ کنید. (تصویر پس از ۱۰ ثانیه میرود و باید روی click here to refresh کلیک کنید)
۲- روی دکمه ی click کلیک کنید. تعداد کلیک شما در سمت راست ثبت میشود.
۳- هر وقت که خواستید کلیک کردن را متوقف کنید روی click here to add to total در سمت راست و سپس روی confirm click کلیک کنید و صبر کنید تا کلیک های شما ثبت شود. (حداکثر تعداد کلیک در هر بار ۹۹۸ است و بعد از ۹۹۸ تا دوباره باید از اول کار را آغاز کنید)
۴- شما هر چقدر که کلیک کنید برای خود نیز رتبه کسب میکنید. مثلا اگر ۵۰۰۰ کلیک کنید رتبهی Super clicker و اگر ۱۶۰۰۰ کلیک کنید Speedy clicker و اگر ۲۰۰۰۰ کلیک کنید Manic clicker را کسب میکنید.
امروز ۵ بازی در چارچوب مرحله ی یک خشتم نهایی و یک شانزدهم نهایی جام حذفی برگزار میشود که برنامه ی آن ها به شرح زیر است:
مرحله ی یک شانزدهم نهایی
جمعه ۳۰/۹/۱۳۸۶
صنایع اراک - ابومسلم مشهد (برنده ی این بازی درمرحله ی بعد با پگاه گیلان بازی میکند)
ساعت ۱۵:۰۰ - ورزشگاه امام خمینی اراک
مرحله ی یک هشتم نهایی
جمعه ۳۰/۹/۱۳۸۶
ذوب آهن اصفهان - استقلال تهران (برنده ی این بازی در مرحله ی بعد با برنده ی بازی راه آهن و استیل آذین بازی می کند)
ساعت ۱۵:۰۰ - ورزشگاه فولادشهر اصفهان
***
برق شیراز - پیکان تهران (برنده ی این بازی در مرحله ی بعد با برنده ی بازی پارس جنوبی و صباباطری بازی می کند)
ساعت ۱۴:۰۰ - ورزشگاه حافظیه ی شیراز
***
راه آهن تهران - استیل آذین تهران (برنده ی این بازی در مرحله ی بعد با برنده ی بازی ذوب آهن و استقلال بازی می کند)
ساعت ۱۴:۰۰ - ورزشکاه اکباتان تهران
***
صباباطری - شاهین پارس جنوبی بوشهر (برنده ی این بازی در مرحله ی بعد با برنده ی بازی برق شیراز و پیکان بازی می کند)
ساعت ۱۴:۰۰ - ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
***
مرحله ی گروهی جام باشگاه های آسیا امروز قرعه کشی شد:
گروه A: سپاهان ایران - کروفچی ازبکستان - الاتحاد عربستان - الاتحاد سوریه
گروه B: الوصل امارات - سایپا ایران - الکویت کویت - نیروی هوایی عراق
گروه C: السد قطر - الوحده امارات - الکرامه سوریه - الاهلی عربستان
گروه D: پاختاکور ازبکستان - الغرافه قطر - اربیل عراق - القادسیه کویت
گروه E: چانگچون یاتای چین - آدلاید یونایتد استرالیا - پوهانگ کره ی جنوبی- بینه دونگ ویتنام
گروه F: کرونگ تای بانک تایلند - بیچینگ گوآن چین - نام دینه ویتنام - کاشیما ژاپن
گروه G: ملبورن استرالیا - چونبوری تایلند - اوزاکا ژاپن - چون نام کره ی جنوبی