هفتهی ششم مسابقات لیگ دسته دو باشگاههای کشور - جام آزادگان - با انجام 16 بازی پیگیری شد.
برای دیدن نتایج هفتهی ششم روی لینک زیر کلیک کنید:
هفتهی ششم مسابقات لیگ دسته دو باشگاههای کشور - جام آزادگان - با انجام 16 بازی پیگیری شد.
برای دیدن نتایج هفتهی ششم روی لینک زیر کلیک کنید:
نتایج هفتهی نهم لیگ دسته یک باشگاههای کشور - جام آزادگان:
گروه الف:
1-57* مس رفسنجان - شاهین اهواز
1-58* کاوه تهران 1-2 شهرداری تبریز
1-59* تربیت یزد 1-0 داماش لرستان
1-60* پیام مشهد 1-1 صنعت نفت آبادان
1-61* اتکا گرگان 0-2 شموشک نوشهر
1-62* سپاهان نوین اصفهان 1-1 ایرانجوان بوشهر
1-63* پیام شیراز 1-0 شهرداری بندرعباس
گروه ب:
2-57* آلومینیوم هرمزگان 1-1 نفت تهران
2-58* کوثر لرستان 2-1 مهرکام پارس تهران
2-59* نساجی مازندران 0-1 برق شیراز
2-60* پتروشیمی تبریز 2-1 فولاد نوین اهواز
2-61* داماش گیلان 1-0 گسترش فولاد تبریز
2-62* گلگهر سیرجان -1 شیرینفراز کرمانشاه
2-63* مس سرچشمه 1-1 شنسا اراک
جدولها در ادامه...
تیم فوتبال استقلال تهران پس از سه باخت پیاپی بالاخره موفق به برد شد.
نتایج هفتهی نوزدهم لیگ برتر:
163* راهآهن شهر ری 1-2 ملوان انزلی
164* استقلال اهواز 1-0 پرسپولیس
165* مس کرمان 2-3 سپاهان اصفهان
166* پیکان قزوین 1-1 فولاد خوزستان
167* پاس همدان 1-0 ابومسلم مشهد
168* صباباطری قم 4-2 استیل آذین
169* شاهین بوشهر 2-0 سایپا کرج
170* ذوبآهن اصفهان 1-0 تراکتورسازی تبریز
171* استقلال تهران 3-2 مقاومت سپاسی شیراز
جدول ردهبندی لیگ برتر تا پایان هفتهی نوزدهم:
تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | امتیاز | |
1 | سپاهان | 19 | 12 | 4 | 3 | 35 | 16 | 40 |
2 | ذوب آهن | 19 | 10 | 6 | 3 | 29 | 18 | 36 |
3 | استقلال | 19 | 8 | 6 | 5 | 27 | 20 | 30 |
4 | مقاومت سپاسی | 19 | 7 | 9 | 3 | 26 | 19 | 30 |
5 | پرسپولیس | 19 | 7 | 8 | 4 | 29 | 23 | 29 |
6 | پیکان قزوین | 19 | 7 | 8 | 4 | 23 | 19 | 29 |
7 | استیل آذین | 19 | 7 | 7 | 5 | 33 | 30 | 28 |
8 | ملوان | 19 | 7 | 7 | 5 | 18 | 23 | 28 |
9 | تراکتورسازی | 19 | 7 | 6 | 6 | 27 | 25 | 27 |
10 | سایپا | 19 | 6 | 5 | 8 | 24 | 31 | 23 |
11 | استقلال اهواز | 19 | 7 | 6 | 6 | 27 | 28 | 27 |
12 | صبا باطری قم | 19 | 7 | 2 | 10 | 28 | 30 | 23 |
13 | شاهین بوشهر | 19 | 4 | 9 | 6 | 23 | 24 | 21 |
14 | مس کرمان | 19 | 5 | 4 | 10 | 29 | 38 | 19 |
15 | پاس همدان | 19 | 4 | 6 | 9 | 21 | 28 | 18 |
16 | راه آهن ری | 19 | 4 | 6 | 9 | 22 | 31 | 18 |
17 | فولاد | 19 | 2 | 9 | 8 | 14 | 19 | 15 |
18 | ابو مسلم | 19 | 2 | 8 | 9 | 15 | 28 | 14 |
لیگ قهرمانان آسیا امروز قرعهکشی شد و نتایج قرعهکشی به شرح زیر است:
گروه | تیم 1 | تیم 2 | تیم 3 | تیم 4 |
گروه 1 | الاهلی عربستان | الغرافه قطر | الجزیره امارات | استقلال ایران |
گروه 2 | ذوب آهن ایران | الاتحاد عربستان | بنیادکار ازبکستان | پلیآف ۱ |
گروه 3 | العین امارات | سپاهان ایران | الشباب عربستان | پاختاکور ازبکستان |
گروه 4 | السد قطر | الاهلی امارات | مس ایران | الهلال عربستان |
گروه 5 | سونگ نام کرهی جنوبی | ملبورن استرالیا | گوآن پکن چین | کاوازاکی ژاپن |
گروه 6 | کاشیماآنتلرز ژاپن | چونبوک کرهی جنوبی | پرسیپرا اندونزی | چون نام چین |
گروه 7 | هنان چین | کاشیما آنتلرز ژاپن | سون بلووینگز کرهی جنوبی | پلیآف 2 |
گروه 8 | آدلاید یونایتد استرالیا | شاندونگ چین | قهرمان حذفی ژاپن | پوهانگ استیلرز کرهی جنوبی |
شیوهی برگزاری مرحلهی پلیآف:
غرب آسیا
1* الکرامه سوریه - الوحده امارات
2* برندهی بازی 1 - چارچیل برادرز هند
شرق آسیا
3* نیروی زمینی سنگاپور - اسریویجایا اندونزی
4* دانانگ ویتنام - مانگ تانگ تایلند
5* برندهی بازی 3 - برندهی بازی 4
تیم برتر بین 4 تیم شرق آسیا به گروه 7 (طبق قرعهکشی) و تیم برتر بین 3 تیم غرب آسیا به گروه 2 (طبق قرعهکشی) راه مییابد. (یعنی برندهی بازیهای 2 و 5)
شیوهی برگزاری مرحلهی نهایی:
32 تیم راهیافته به مرحلهی گروهی در 8 گروه 4 تیمی تقسیمبندی میشوند که گروههای 1 تا 4 برای تیمهای غرب و 5 تا 8 برای تیمهای شرق آسیاست. در پایان مرحلهی گروهی تیمهای اول و دوم هر گروه به مرحلهی یکهشتم نهایی صعود میکنند و بازیهای ضربدری را برگزار میکنند.
تیمهای پیروز بازیهای ضربدری (جمعا 8 تیم) در قرعهکشی مرحلهی یکچهارم حریفان خود را میشناسند و در مراحل یکچهارم نهایی و نیمهنهایی بازیهای رفت و برگشت تیمهای پیروز را مشخص میکند و دیدار فینال در شهری که تا یک ماه دیگر اعلام میشود، برگزار خواهد شد.
برنامهی کامل مرحلهی یکهشتم نهایی (بازیهای ضربدری) به شرح زیر است:
تیم 1 گروه 1 - تیم 2 گروه 3
تیم 1 گروه 3 - تیم 2 گروه 1
تیم 1 گروه 2 - تیم 2 گروه 4
تیم 1 گروه 4 - تیم 2 گروه 2
تیم 1 گروه 5 - تیم 2 گروه 7
تیم 1 گروه 7 - تیم 2 گروه 5
تیم 1 گروه 6 - تیم 2 گروه 8
تیم 1 گروه 8 - تیم 2 گروه 6
هفتهی پنجم مسابقات لیگ دسته دو باشگاههای کشور - جام آزادگان - با انجام 16 بازی پیگیری شد.
برای دیدن نتایج هفتهی پنجم روی لینک زیر کلیک کنید:
نتایج هفتهی هشتم لیگ دسته یک باشگاههای کشور - جام آزادگان:
گروه الف:
1-50* شاهین اهواز 0-0 تربیت یزد
1-51* داماش لرستان 0-0 اتکا گرگان
1-52* شهرداری بندرعباس 3-2 سپاهان نوین اصفهان
1-53* شهرداری تبریز 1-0 مس رفسنجان
1-54* صنعت نفت آبادان 2-0 کاوه تهران
1-55* ایرانجوان بوشهر 1-3 پیام مشهد
1-56* شموشک نوشهر 3-2 پیام شیراز
گروه ب:
2-50* مهرکام پارس تهران 2-2 آلومینیوم هرمزگان
2-51* نفت تهران 1-0 نساجی مازندران
2-52* فولاد نوین اهواز 1-0 کوثر لرستان
2-53* برق شیراز 2-1 داماش گیلان
2-54* شیرین فراز کرمانشاه 2-0 پتروشیمی تبریز
2-55* گسترش فولاد تبریز 3-2 مس سرچشمه
2-56* شن سا اراک 2-1 گل گهر سیرجان
نتایج بازیهای معوقه لیگ دسته یک باشگاههای کشور - جام آزادگان:
گروه الف:
1-3* پیام مشهد 1-0 پیام شیراز (هفتهی اوّل؛ 9/9/1388)
1-36* صنعت نفت آبادان 1-1 مس رفسنجان (هفتهی ششم؛ 9/9/1388)
جدول رده بندی گروه الف لیگ دسته یک:
تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | امتیاز | |
1 | شهرداری تبریز | 8 | 6 | 2 | 0 | 17 | 5 | 20 |
2 | صنعت نفت آبادان | 8 | 5 | 2 | 1 | 11 | 5 | 17 |
3 | اتکا گرگان | 7 | 4 | 3 | 0 | 9 | 3 | 15 |
4 | پیام مشهد | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 13 |
5 | تریبت بدنی یزد | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 6 | 13 |
6 | شهرداری بندرعبّاس | 8 | 4 | 1 | 3 | 11 | 11 | 13 |
7 | سپاهان نوین اصفهان | 8 | 3 | 1 | 4 | 12 | 11 | 10 |
8 | کاوه تهران | 8 | 2 | 4 | 2 | 6 | 9 | 10 |
9 | ایرانجوان بوشهر | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 15 | 8 |
10 | مس رفسنجان | 8 | 1 | 3 | 4 | 5 | 8 | 6 |
11 | شموشک نوشهر | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 11 | 6 |
12 | شاهین اهواز | 8 | 1 | 3 | 4 | 2 | 7 | 6 |
13 | پیام مخابرات شیراز | 8 | 0 | 4 | 4 | 5 | 10 | 4 |
14 | داماش ایرانیان | 8 | 0 | 4 | 4 | 5 | 11 | 4 |
جدول رده بندی گروه ب لیگ دسته یک:
تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | زده | خورده | امتیاز | |
1 | برق شیراز | 8 | 5 | 2 | 1 | 10 | 6 | 17 |
2 | نفت تهران | 8 | 5 | 2 | 1 | 9 | 5 | 17 |
3 | آلومینیوم هرمزگان | 8 | 4 | 3 | 1 | 9 | 7 | 15 |
4 | داماش گیلان | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 10 | 13 |
5 | نسّاجی مازندران | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 5 | 12 |
6 | فولاد گستر تبریز | 8 | 3 | 3 | 2 | 14 | 13 | 12 |
7 | شن سا اراک | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 8 | 11 |
8 | مس سرچشمه | 8 | 2 | 4 | 2 | 9 | 9 | 10 |
9 | مهرکام پارس تهران | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 10 | 11 |
10 | فولاد نوین اهواز | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 10 | 8 |
11 | پتروشیمی تبریز | 8 | 2 | 2 | 4 | 6 | 8 | 8 |
12 | شیرین فراز کرمانشاه | 8 | 1 | 4 | 3 | 8 | 9 | 7 |
13 | گل گهر سیرجان | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 9 | 5 |
14 | کوثر لرستان | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 11 | 5 |