نتایج هفتهی پنجم لیگ دسته یک باشگاههای کشور - جام آزادگان:
گروه الف
1-29* مقاومت سپاسی شیراز 2-1 مس رفسنجان
1-30* ماشینسازی تبریز 1-0 پیام مشهد
1-31* فولاد نطنز 2-1 تربیت یزد
1-32* نفت مسجد سلیمان 2-1 همیاری اراک
1-33* گلگهر سیرجان 1-1 کاوه تهران
1-34* داماش گیلان 1-0 اتکا گرگان
1-35* شهرداری بندرعباس 2-1 شهرداری یاسوج
گروه ب
2-29* استقلال اهواز 2-1 سپیدرود رشت
2-30* شیرینفراز کرمانشاه 3-1 گسترش فولاد تبریز
2-31* مس سرچشمه 1-0 پیام مخابرات شیراز
2-32* برق شیراز 0-0 داماش لرستان
2-33* صنعت ساری 2-2 ابومسلم مشهد
2-34* ایرانجوان بوشهر 0-1 نساجی مازندران
2-35* فولاد یزد 1-1 آلومینیوم هرمزگان
نتایج هفتهی ششم لیگ دسته یک باشگاههای کشور - جام آزادگان:
گروه الف
1-36* تربیت یزد 3-0 شهرداری یاسوج
1-37* پیام مشهد - نفت مسجد سلیمان (به دلیل بازی دو تیم در جام حذفی به تعویق افتاد)
1-38* مس رفسنجان - فولاد نطنز (به دلیل بازی فولاد نطنز در جام حذفی به تعویق افتاد)
1-39* همیاری اراک 0-0 گلگهر سیرجان
1-40* اتکا گرگان 1-2 مقاومت سپاسی شیراز
1-41* کاوه تهران - داماش گیلان (به دلیل بازی داماش در جام حذفی به تعویق افتاد)
1-42* ماشینسازی تبریز 1-2 شهرداری بندرعباس
گروه ب
2-36* ابومسلم مشهد 1-0 مس سرچشمه
2-37* داماش لرستان 3-0 صنعت ساری
2-38* ایرانجوان بوشهر 4-1 فولاد یزد
2-39* سپیدرود رشت 0-1 آلومینیوم هرمزگان
2-40* نساجی مازندران 2-0 شیرینفراز کرمانشاه
2-41* پیام مخابرات شیراز 0-0 استقلال اهواز
2-42* گسترش فولاد تبریز 2-1 برق شیراز
نتایج هفتهی هفتم لیگ دسته یک باشگاههای کشور - جام آزادگان:
گروه الف
1-43* نفت مسجد سلیمان 3-1 ماشینسازی تبریز
1-44* شهرداری یاسوج - مس رفسنجان (به دلیل بازی شهرداری یاسوج در جام حذفی به تعویق افتاد)
1-45* گلگهر سیرجان 3-3 پیام مشهد
1-46* فولاد نطنز 0-0 اتکا گرگان
1-47* داماش گیلان 2-0 همیاری اراک
1-48* مقاومت سپاسی شیراز 0-0 کاوه تهران
1-49* شهرداری بندرعباس 1-1 تربیت یزد
گروه ب
2-43* برق شیراز 1-0 نساجی مازندران
2-44* فولاد یزد 2-0 سپیدرود رشت
2-45* شیرینفراز کرمانشاه 0-1 ایرانجوان بوشهر
2-46* آلومینیوم هرمزگان 1-0 پیام مخابرات شیراز
2-47* استقلال اهواز 1-2 ابومسلم مشهد
2-48* صنعت ساری 2-1 گسترش فولاد تبریز
2-49* مس سرچشمه 2-1 داماش لرستان
جدولهای ردهبندی در ادامه...
نتایج هفتهی سوم لیگ دسته یک باشگاههای کشور - جام آزادگان:
گروه الف
1-15* ماشینسازی تبریز 1-2 کاوه تهران
1-16* شهرداری بندرعباس 4-3 فولاد نظنز
1-17* پیام مشهد 1-1 همیاری اراک
1-18* مقاومت سپاسی شیراز 1-1 شهرداری یاسوج
1-19* نفت مسجد سلیمان 3-1 اتکا گرگان
1-20* گلگهر سیرجان 4-0 مس رفسنجان
1-21* داماش گیلان 1-1 تربیت یزد
گروه ب
2-15* برق شیراز 0-2 پیام مخابرات شیراز
2-16* صنعت ساری 0-0 سپیدرود رشت
2-17* فولاد یزد 1-0 استقلال اهواز
2-18* نساجی مازندران 0-0 گسترش فولاد تبریز
2-19* مس سرچشمه 1-1 آلومینیوم هرمزگان
2-20* شیرینفراز کرمانشاه 0-0 ابومسلم مشهد
2-21* ایرانجوان بوشهر 2-2 داماش لرستان
نتایج هفتهی سوم لیگ دسته یک باشگاههای کشور - جام آزادگان:
گروه الف
1-22* پیام مشهد 1-1 شهرداری بندرعباس
1-23* شهرداری یاسوج 2-0 فولاد نطنز
1-24* همیاری اراک 1-1 ماشینسازی تبریز
1-25* تربیت یزد 1-0 مقاومت سپاسی شیراز
1-26* کاوه تهران 0-0 نفت مسجد سلیمان
1-27* مس رفسنجان 2-0 داماش گیلان
1-28* اتکا گرگان 1-0 گلگهر سیرجان
گروه ب
2-22* نساجی مازندران 4-1 فولاد یزد
2-23* گسترش فولاد تبریز 0-1 ایرانجوان بوشهر
2-24* سپیدرود رشت 0-2 مس سرچشمه
2-25* داماش لرستان 0-1 شیرینفراز کرمانشاه
2-26* پیام مخابرات شیراز 0-1 صنعت ساری
2-27* ابومسلم مشهد 1-1 برق شیراز
2-28* آلومینیوم هرمزگان 1-0 استقلال اهواز
جدولهای ردهبندی در ادامه...
ادامه مطلب ...رقابتهای لیگ دسته دوم باشگاههای کشور از روز یکشنبه ۱۱/۷/۱۳۸۹ُ فصل جدید خود را آغاز کرد:
نتایج هفتهی اوّل:
گروه 1:
شهرداری لنگرود 2-3 شهرداری انزلی
داماش تهران 0-0 شهرداری زنجان
شهرداری اردبیل 4-2 چوکا تالش
هما جوانرود 2-1 مقاومت تهران
آشیان گستران ورامین 2-1 گاز فجر جم بوشهر
آرمین قزوین 2-1 سایپا شمالی مازندران
گسترش فولاد نوین بناب 4-2 نوژن مازندران
گاز سرخس 0-1 شموشک نوشهر
گروه 2:
پرسپولیس گناوه 1-2 آریانا گستر کیش
گلچین رباط کریم 0-0 استقلال جنوب تهران
پاس نوین همدان 3-2 پرسپولیس برازجان
نیروی زمینی تهران 2-1 نفت و گاز گچساران
مس سونگون ورزقان تبریز 0-0 نفت امیدیه
کوثر لرستان 2-0 فولاد نوین اهواز
بام شهرکرد 3-1 صنعت نفت نوین آبادان
ذوبآهن اصفهان 3-1 بهزیستی همدان
نتایج هفتهی دوم
گروه 1:
داماش تهران 1-0 شهرداری لنگرود
چوکا تالش 2-0 شهرداری انزلی
شهرداری زنجان 1-1 هما جوانرود
گاز فجر جم بوشهر 2-1 شهرداری اردبیل
مقاومت تهران 2-1 آرمین قزوین
نوژن مازندران 1-1 آشیان گستران ورامین
سایپا شمال مازندران 2-1 گاز سرخس
شموشک نوشهر 2-0 گسترش فولاد نوین بناب
گروه 2:
گلچین رباط کریم 3-1 پرسپولیس گناوه
پرسپولیس برازجان 1-0 آریانا گستر کیش
استقلال جنوب تهران 1-1 نیروی زمینی تهران
نفت امیدیه 2-2 پاس نوین همدان
نفت و گاز گچساران 2-1 کوثر لرستان
صنعت نفت نوین آبادان 2-0 مس سونگون ورزقان تبریز
فولاد نوین اهواز 1-1 ذوبآهن نوین اصفهان
بهزیستی همدان 1-2 بام شهرکرد
نتایج هفتهی دوم لیگ دسته یک باشگاههای کشور - جام آزادگان:
گروه الف
۱-۸* سازمان همیاری اراک ۰-۰ شهرداری بندرعباس
۱-۹* فولاد نظنز ۰-۰ مقاومت سپاسی شیراز
1-10* کاوه تهران 1-0 پیام مشهد
1-11* شهرداری یاسوج 0-0 داماش گیلان
1-12* اتکا گرگان 1-1 ماشینسازی تبریز
1-13* تربیت یزد 3-1 گلگهر سیرجان
1-14* مس رفسنجان 1-0 نفت مسجد سلیمان
گروه ب
2-8* گسترش فولاد تبریز 2-1 فولاد یزد
2-9* استقلال اهواز 1-3 مس سرچشمه
2-10* داماش درود 2-1 نساجی مازندران
2-11* ابومسلم مشهد 1-0 ایرانجوان بوشهر
2-12* سپیدرود رشت 3-1 برق شیراز
2-13* پیام مخابرات شیراز 0-0 شیرینفراز کرمانشاه
2-14* آلومینیوم هرمزگان 0-0 صنعت ساری
لیگ دسته یک باشگاههای کشور - جام آزادگان - از دیروز، هفتهی اوّل خود را آغاز کرد تا پس از پایان بیست و شش هفته، تکلیف تیمهای صعودکننده به لیگ برتر یازدهم مشخص شود!
این مسابقات با شرکت 28 تیم در 2 گروه 14 تیمی آغاز شد.
نتایج هفتهی اوّل لیگ دسته یک باشگاههای کشور - جام آزادگان:
گروه الف
1-1* شهرداری بندرعباس 0-1 مقاومت سپاسی شیراز
1-2* سازمان همیاری اراک 2-1 کاوه تهران
1-3* داماش گیلان 1-1 فولاد نظنز
1-4* پیام مشهد 3-0 اتکا گرگان
1-5* گلگهر سیرجان 1-0 شهرداری یاسوج
1-6* ماشینسازی تبریز 1-2 مس رفسنجان
1-7* نفت مسحد سلیمان 0-0 تربیت یزد
گروه ب
2-1* نساجی مازندران 3-0 ابومسلم مشهد
2-2* فولاد یزد 1-0 مس سرچشمه
2-3* گسترش فولاد تبریز 2-1 داماش لرستان
2-4* صنعت ساری 1-0 استقلال اهواز
2-5* برق شیراز 0-1 آلومینیوم هرمزگان
2-6* ایرانجوان بوشهر 1-1 پیام شیراز
2-7* شیرینفراز کرمانشاه 2-1 سپیدرود رشت
۳۲ تیم حاضر در لیگ دسته دو فصل 90-1389 در دو گروه 16 تیمی، تقسیم شدند.
گروه 1 | گروه 2 |
شهرداری لنگرود | پرسپولیس گناوه |
شهرداری زنجان | استقلال جنوب تهران |
ذوب آهن اردبیل | شهرداری همدان |
مقاومت تهران | نفت و گاز گچساران |
گل نود قائمشهر | شاهین اهواز |
سایپا شمال | فولاد نوین اهواز |
ماشینسازی تبریز | هیئت چهارمحال و بختیاری |
شموشک نوشهر | بهزیستی همدان |
گاز سرخس | ذوب آهن نوین اصفهان |
نوژن مازندران | صنعت نفت نوین آبادان |
استقلال قزوین | کوثر لرستان |
پالایش گاز فجر جم بوشهر | نفت امیدیه |
هما تهران | نیروی زمینی تهران |
چوکا تالش | پرسپولیس برازجان |
داماش تهران | گلچین رباط کریم |
شهرداری انزلی | آریانا گستر کیش |
نحوهی برگزاری:
32 تیم حاضر، به صورت دورهای و رفت و برگشت به مصاف هم میروند.
در پایان، تیمهای اوّل و دوم هر گروه (جمعاً 4 تیم) به لیگ دسته یک فصل 91-1390 صعود میکنند.
تیمهای 13، 14، 15، 16 هر گروه (جمعاً 8 تیم) به لیگ دسته سه فصل 91-1390 سقوط میکنند.
تیم دوازدهم گروه 1 لیگ دسته دو با تیم سوم گروه 1 مرحلهی دوم لیگ دسته سه و تیم دوازدهم گروه 2 لیگ دسته دو با تیم سوم گروه 2 مرحلهی دوم لیگ دسته سه، جهت تعیین دو تیم سقوط کنندهی دیگریک دیدار رفت و برگشت انجام میدهند. دو تیم برنده جواز حضور در لیگ دسته دو فصل 91-1390 را کسب میکنند و بازندهها میبایست فصل بعد را در لیگ دسته سه بازی کنند.
مرحلهی دوم مسابقات، با حضور 4 تیم صعودکننده، برای تعیین مقامهای اول تا چهارم، برگزار میشود:
ردهبندی: تیم دوم گروه 1 - تیم دوم گروه 2
فینال: تیم اول گروه 1 - تیم اول گروه 2
رقابتهای لیگ دسته دو فصل 91-1390 شامل 28 تیم است:
4 تیم سقوط کننده از لیگ دسته یک فصل 90-1389 + تیمهای سوم تا یازدهم هر گروه (جمعاً 18 تیم) + 4 تیم صعودکننده از لیگ دسته سه فصل 90-1389 + دو تیم برندهی پلیآف